SON DAKİKA

MedyaSu.com

Galaxy S8 ön siparişleri ne durumda?

Samsung’un son amiral gemileri görünüşe göre firmaya hatırı sayılır bir para kazandıracak. Bakalım Galaxy S8 ön siparişleri ne durumda?

Galaxy S8 ön siparişleri ne durumda?
Bu haber 15 Nisan 2017 - 12:13 'de eklendi ve 154 kez görüntülendi.

Güney Kore milliyetçileri iş başında. Galaxy Note 7 bataryalarında yaşadığı şanssızlığa rağmen Samsung’un son amiral gemisi, ana vatanı Güney Kore’de bir hayli başarılı grafik çiziyor. Zira Galaxy S8 ve S8 Plus adına açılan ön siparişler için gelen son rakamlar, bu başarıyı ortaya koyuyor. 29 Mart’ta tanıtılan telefonlar için ön siparişler 7 Nisan‘da açıldı. O tarihten geçen süre içerisinde Galaxy S8 ön siparişleri 550,000‘i aştı.

Ön siparişlerdeki başarı şöyle anlatılabilir: Samsung, bu rakama sadece 2 günde ulaştı. Üstelik ön sipariş rakamları sadece Güney Kore için geçerli. Diğer pazarların rakamları dahil edildiğinde bu rakam artacaktır. Ancak Güney Kore’deki etkiye ulaşabilir mi bilinmiyor. Amerika, Çin ve Hindistan gibi büyük pazarlarda bu rakamlar çok mümkün görünüyor. Galaxy S8 ön siparişlerinin başarısı yine firmanın bir başka telefonu ile kıyaslanmış durumda. Samsung’un bir önceki modeli Galaxy Note 7, ön siparişe açıldığı ilk 2 günde, Galaxy S8‘den tam 5.5 kat az sattı.

Analistler ve sektörün önde gelen isimleri Samsung’un Galaxy S8 modelinin firmanın şimdiye kadar en çok satan telefonu olabileceğini öne sürüyor. Bu fikirlerini de telefonun donanımsal özelliği, tasarımı ve ön sipariş rakamlarında yakaladığı olumlu grafiğe dayandırıyorlar. Hem Galaxy S8 hem de Galaxy S8 Plus’un ülkemizde de satışa sunulacağını hatırlatalım.

Kaynak adres : http://www.mynet.com/teknoloji/galaxy-s8-on-siparisleri-ne-durumda-2987672-1

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA