SON DAKİKA

MedyaSu.com

TP-Link’ten süper hızlı VDSL modem!

TP-Link, süper hızlı yeni VDSL modem yönlendirici modeli Archer VR2800’ü satışa sunuyor. Toplamda 2.8 Gbps kablosuz hızlara ulaşabilen ürün, her açıdan güçlü ve geniş bir WiFi oluşturuyor.

TP-Link’ten süper hızlı VDSL modem!
Bu haber 24 Nisan 2017 - 14:13 'de eklendi ve 109 kez görüntülendi.

TP-Link, hem hız, hem kapsama alanı ve donanım yetenekleriyle çok güçlü yeni modem yönlendiricisini (router) duyurdu. Archer VR2800 model VDSL modem, toplamda 2.8Gbps kablosuz hızlara ulaşıyor.

Bir ev ya da ofisin tümünü kapsayan ve çok sayıda cihazın ağa bağlandığı güçlü WiFi ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanan Archer VR2800, yeni kablosuz ağ teknolojilerine sahip. İkinci dalga 802.11ac teknolojisine sahip olan modem, VDSL2 destekli ve 100Mbps’ye kadar genişbant VDSL hız sunuyor. Cihaz üzerinde yer alan DSL girişi sayesinde ADSL dahil tüm standart DSL bağlantılarını (VDSL2, ADSL2+, ADSL2 ve ADSL) destekleyen ürün süper hızlı bir modem yönlendirici olarak geniş evlerin WiFi ihtiyacını karşılıyor.

Çift kanal desteği sunan Archer VR2800, gelişmiş Broadcom NitroQAM ve 4-Stream teknolojilerinin güçlü birleşimi sonucunda 5GHz kanalının hızını artırıyor ve geniş veri aktarım olanakları sunuyor. Modem, 5GHz kanalında 2167Mbps, 2.4GHz kanalında ise 600Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor.

En yeni WiFi standardı olan 802.11ac Wave 2 (2. Dalga) desteğinin yanı sıra MU-MIMO teknolojisine de sahip olan modem, diğer AC destekli yönlendiricilere göre dört kat daha hızlı veri aktarımı sağlıyor. Tek bir kanalda 160MHz’e kadar bant genişliğini etkinleştiren ürün üzerinde dört adet harici anten yer alıyor. Bu antenler ile güçlü ve geniş bir ağ oluşturan Archer VR2800, evin her yerinde mobil cihazların güçlü bir WiFi ağına erişmesine olanak veriyor.

TP-Link’in güçlü yeni modemi Archer VR2800, çok güçlü bir işlemciye sahip. Broadcomm 1GHz çift çekirdekli, iki eş-işlemci modemin kalbini oluşturuyor. Bu da yüksek performansı destekliyor.

Archr VR2800’ün kurulumu da çok basit. TP-Link’in ücretsiz uygulaması olan Tether ile modem Android ya da iOS cihazlardan kolayca kuruluyor. Tether uygulaması aynı zamanda modem yönlendiricinin yönetiminde de kullanılabiliyor. Cihazın her türlü ayarı, denetimi bu uygulama ile akıllı telefonlardan kolay ve hızlı yapılabiliyor. Çocukların ağa bağlantı zamanı, engelleri ya da Misafir Ağı oluşturulması Tether uygulaması ile basit bir şekilde yapılıyor ve ağın ve aile fertlerinin güvenliği sağlanıyor. Ağ yönetimi bu uygulama ile son derece basit hale geliyor.

Archer VR2800’ün Mayıs ayı içinde 300 dolara satışa sunulması bekleniyor.

Kaynak adres : Hürriyet

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA