SON DAKİKA

MedyaSu.com

Erdoğan: Nokta koyarsak olmaz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beyaz Saray’da Başkan Donald Trump ile bir araya geldi. Erdoğan, iki ülke ilişkileri konusunda “Nokta mı, virgül mü koyuldu, nasıl değerlendiriyorsunuz, hangi aşamaya gelindi” sorusuna karşılık olarak, “Nokta koyarsak olmaz” şeklinde yanıt verdi. Erdoğan, Amerika ziyaretinden önce, “Şimdi de biz en üst düzeyde sayın Trump’la bu görüşmeleri yapalım istiyoruz. Bizim yapacağımız görüşme virgül mesafesinde değil, nokta mesafesinde olacaktır” demişti.

Erdoğan: Nokta koyarsak olmaz
Bu haber 17 Mayıs 2017 - 8:51 'de eklendi ve 341 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beyaz Saray’da Başkan Donald Trump ile bir araya geldi.

İkili görüşmenin ardından heyetlerarası görüşmelere geçildi.

Beyaz Saray’daki görüşmelerden sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türk Büyükelçiliği Konutu’na geçti. Erdoğan konutun önünde Amerika’nın Sesi Türkçe Bölümü muhabiri Mehmet Sümer’in sorularını yanıtladı.

Erdoğan, iki ülke ilişkileri konusunda “Nokta mı, virgül mü koyuldu, nasıl değerlendiriyorsunuz, hangi aşamaya gelindi” sorusuna karşılık olarak, “Nokta koyarsak olmaz” şeklinde yanıt verdi.

Erdoğan, Amerika ziyaretinden önce, “Şimdi de biz en üst düzeyde sayın Trump’la bu görüşmeleri yapalım istiyoruz. Bizim yapacağımız görüşme virgül mesafesinde değil, nokta mesafesinde olacaktır” demişti.

Kaynak Haber Mynet

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA