SON DAKİKA

MedyaSu.com

Akıllı kumanda Samsung Tek Kumanda ile tanışın

Samsung’un yeni nesil QLED ve Smart TV’leri modelleri ile birlikte gelen Samsung Tek Kumanda , adından da anlaşılabileceği gibi televizyonunuz ve ona bağlı D-Smart, Digiturk ve hatta PS4 ile Xbox gibi cihazları da tek başına yönetebilmesiyle öne çıkıyor.

Akıllı kumanda Samsung Tek Kumanda ile tanışın
Bu haber 13 Temmuz 2017 - 8:42 'de eklendi ve 92 kez görüntülendi.

Piyasada ayrı olarak satılan ve aynı anda birden fazla cihazı kontrol etmenizi sağlayan evrensel kumandaların yaptığını çok daha verimli bir şekilde başaran Samsung Tek Kumanda, sadece QLED TV’nize bağlı cihazları kontrol etmekle kalmıyor, yenilikçi tasarımıyla da çok rahat bir kullanım sunuyor.

QLED televizyonunuza bağlı cihazları aynı anda kontrol etmenizi sağlayan Tek Kumanda’nın kurulumu ise çok kolay. Samsung tarafından geliştirilen Otomatik Kaynak Tanıma teknolojisi sayesinde, televizyonunuz kendisine bağlanan cihazların türünü otomatik olarak tespit ediyor. Sonrasında Tek Kumanda üzerinden bu cihazlar arasında geçiş yapıp istediğiniz cihazı rahatlıkla kontrol edebiliyorsunuz. Yani Tek Kumanda ile başka bir cihazı kontrol edebilmeniz için aslında tek yapmanız gereken şey o cihazı televizyonunuza bağlamak. Gerisi otomatik olarak halloluyor.

Tek Kumanda, Samsung’un akıllı içerik merkezi Smart Hub’da aradığınız içerikleri kolayca bulabilmeniz ve izlemeniz için tasarlanmış. Smart Hub arayüzüne uygun tuş takımına sahip olan Tek Kumanda ile aradığınız içeriği kolayca bulup hemen izlemeye başlayabiliyorsunuz.

Samsung Tek Kumanda sade tasarımıyla da dikkat çeken bir uzaktan kumanda. Öyle ki cihazın üzerinde sadece birkaç temel tuş dışında tuş bulunmuyor. Bazı uzaktan kumandalarda bulunan tuş kalabalığı yerine sadece birkaç tuşla ihtiyacınız olan tüm işlemleri halletmenizi sağlayan Samsung Tek Kumanda’yı ayrıca tuşlara hiç basmadan da kullanabiliyorsunuz.

Samsung Tek Kumanda, aynı anda birden fazla cihazı kolaylıkla kontrol etmenizi sağlaması, yenilikçi tasarımıyla tuş kalabalığını ortadan kaldırması ile televizyon uzaktan kumandalarının günümüzde geldiği en son noktada.

Kaynak adres : Mynet

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA