SON DAKİKA

MedyaSu.com

Android’in mimarı tarafından geliştirilen telefon kayıplara karıştı

Android platformunun yaratıcıları arasında yer alan ve bir süre önce yeni telefon modelini duyuran Andy Rubin’in projesinin son durumu belirsizliğini koruyor. Erken teslimat tarihinin üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen şirket kanadından herhangi bir açıklama yapılmadı.

Android’in mimarı tarafından geliştirilen telefon kayıplara karıştı
Bu haber 14 Temmuz 2017 - 9:20 'de eklendi ve 66 kez görüntülendi.

Andy Rubin bir süre önce yeni telefon projesi Essential’i duyurmuş ve telefon kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başarmıştı. Dikkatleri üzerine çeken Rubin, Essential Phone için ön siparişleri almıştı. Şirketin açıkladığı takvime uymaması telefonu sipariş eden kullanıcılar arasında endişe yaratmaya başladı. Açıklanan ilk teslimat tarihinin üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen cihaz kullanıcılara ulaşmadı. Ayrıca ne üretici firma ne de Rubin kanadından bu gecikme hakkında hiçbir açıklama yapılmadı.

Essential Phone 30 Mayıs’ta tanıtılmış ve ön siparişleri açılmıştı. Ön siparişi verenler için teslimatlar en geç 1 ay içerisinde yapılacaktı. Şirketin bu hamlesi, gecikmelerin sıradan bir aksaklıktan ibaret olmadığını gözler önüne seriyor.

Hatırlanacağı üzere  Essential Phone’un Amerika’daki satış fiyatı 699 dolar olarak açıklanmıştı. Essential’ın 360 derecelik kamerasına sahip olabilmek için ise 749 doları gözden çıkartmak gerekiyor.

Kaynak adres : Hürriyet

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA