SON DAKİKA

MedyaSu.com

Amazon Echo 2, Apple HomePod’a rakip olacak

Amazon’un Echo adını taşıyan akıllı hoparlörünün yeni versiyonu üzerinde çalıştığı söyleniyor. Echo 2 adının verileceği bu sürüm gelişmiş özellikleriyle Apple’ın HomePod’una rakip olabilir.

Amazon Echo 2, Apple HomePod’a rakip olacak
Bu haber 15 Temmuz 2017 - 11:09 'de eklendi ve 96 kez görüntülendi.

Echo’nun yeni sürümünü çalışır bir vaziyette gördüğünü iddia eden bir kaynağa göre yeni akıllı hoparlör daha az yer kaplayacak ve buna kıyasla özelliklerinde eksilme olmayacak. Ayrıca Echo 2, yeni gelişmiş özellikleriyle kullanıcılarının karşısında olacak.

Mevcut Echo ses kalitesi olarak ortalamanın altında gösterilse de yeni sürümle birlikte daha çok tiz seslerin olduğu hoparlörler kullanılacak ve bu sayede ses kalitesi arttırılacak. Ayrıca Echo 2′ de plastik kaplamanın yerine kumaş benzeri bir kaplama kullanılacak. Bu kaplamanın Apple HomePod’dan esinlenildiği gelen bilgiler arasında.

Bilgilerini Engadget’a aktaran kaynağa göre Echo 2’nin geliştirilme aşamasında sona yaklaşıldı ve cihaz en geç sonbaharda teknoloji raflarında yer alacak. Bu takvime göre Amazon’un cihazı Apple HomePod’dan daha erken bir tarihte kullanıcılarıyla buluşacak.

Kaynak adres : Hürriyet

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA