SON DAKİKA

MedyaSu.com

iPhone 8 arka paneli sızdırıldı

Apple’ın önümüzdeki dönemde satışa sunacağı yeni iPhone 8 modeline ait yeni bir görsel sızdırıldı. İşte konu hakkındaki detaylar.

iPhone 8 arka paneli sızdırıldı
Bu haber 15 Temmuz 2017 - 10:29 'de eklendi ve 107 kez görüntülendi.

Akıllı telefon pazarının en fazla sevkiyat gerçekleştiren ismi konumunda bulunan Apple, şu aralar yeni iPhone modeli üzerinde çalışıyor. Hali hazırda en fazla telefon satan isim konumunda bulunmasına karşın, pazardaki kar marjının yaklaşık olarak yüzde 80’lik bölümünü tek başına kasasına koyan Apple’ın iPhone 8 ile birlikte payını daha da arttırması bekleniyor.

iPhone 8’in tanıtılmasına bile uzun bir süre olmasına karşın, hemen hemen her gün bu cihazla ilgili yeni bir söylentiyle karşılaşıyoruz. Zira kısa süre önce Apple’ın parmak izi okuyucusunu ekranın alt kısmı yerine, telefonun arkasına yerleştirebileceği bilgisini sizlerle paylaşmıştık.

Henüz bu iddianın yankıları sürerken, şimdi de iPhone 8’e ait olduğu söylenilen yeni bir görsel sızdırıldı. Telefonun arka panelinin göründüğü görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

iPhone 8’in arka panelinin göründüğü bu görselde en çok dikkat çeken şey, telefonun arka bölümünde herhangi bir parmak izi okuyucusu yuvası bulunmaması. Yani Apple hali hazırda parmak izi okuyucusunu ekranın altına yerleştirmeyi başarmış olabilir. Elbette bu konuda net bir bilgi henüz bulunmuyor.

Öte yandan Apple’ın parmak izi okuyucusunu tamamen iptal edebileceği görüşü de hakim. Fakat bu yeni teknolojinin henüz parmak izi okuyucusunun yerini alacak kadar güvenli olmadığı belirtiliyor. Elbette son sözü yine Apple mühendisleri söyleyecektir.

Kaynak adres : Mynet

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA