SON DAKİKA

MedyaSu.com

ThreadRipper serisi sıvı soğutma ile satılacak

İşlemci pazarında son zamanlarda artan rekabet için firmalar kıyasıya rekabet içinde bulunuyor. Bu firmalardan biri olan AMD Ryzen ThreadRipper işlemcilerinin yanında sıvı soğutma ekipmanlarını da kullanıcının hizmetine sunmak istiyor.

ThreadRipper serisi sıvı soğutma ile satılacak
Bu haber 21 Temmuz 2017 - 15:30 'de eklendi ve 108 kez görüntülendi.

Fiyat performans konusunda oldukça iyi olan işlemcilerin yanına sıvı soğutma seçeneği de eklenince ürün kullanıcılar için oldukça avantajlı bir konumda olacak.
Threadripper 1920X modeli 12 çekirdek ve 24 izlek birimi bulundururken, Intel’in 10 çekirdek Core i9-7900X işlemcisinin karşısında konumunu alıyor. İşlemci normal durumda 3.5GHz’de çalışıyor ve Turbo ile 4GHz’e yükselebiliyor. Fiyat olarak da rakibinin önünde olan ürün satış fiyatı olarak 799$ gibi bir rakamla piyasada olacak.

Diğer ürün olan Threadripper 1950X modeli ise oldukça üst seviye bir performansla karşımıza çıkıyor. 16 çekirdek üzerinde 3.4GHz hızında çalışan ürün,Turbo ile 4GHz’e ulaşabiliyor. Bu üst seviye ürün en büyük rakibi Intel Core i9-7900 karşısında bir konum alıyor. Ürünü almak isteyen kullanıcılar ise 999$ gibi bir rakamı ödemek zorunda kalacaklar.

Ürünün kesin çıkış tarihi olarak ise henüz net bir bilgi mevcut değil.

Kaynak adres : Mynet

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA