SON DAKİKA

MedyaSu.com

iPhone 8 hem çok pahalı olacak hem de geç gelecek!

iPhone 8 için 2 kötü haber birden geldi: Bir sonraki iPhone için küçük bir servet biriktirmek yetmeyebilir, uzun süre beklemeniz de gerekebilir!

iPhone 8 hem çok pahalı olacak hem de geç gelecek!
Bu haber 24 Temmuz 2017 - 10:22 'de eklendi ve 106 kez görüntülendi.

Son bir kaç ay içerisinde yeni iPhone hakkında bir çok farklı söylenti duyduk, bunları arasında cihazın üç farklı sürüm ile piyasaya sürüleceği, yüksek bir fiyata sahip olacağı ve çıkış tarihinin gecikebileceği bilgileri bulunuyor.

Şubat ayında yapılan haberlerde, bu üç yeni telefondan en farklısı olan ve iPhone 8 ismiyle hitap edilen telefon, 1,000$’dan daha pahalı olacak, hatta J.P. Morgan’a göre ortalama satış fiyatı 1,100$ civarında olacak.

Fiyatın yüksekliği dışında ayrıca cihazın ilk yayınlanma tarihinde çok sınırlı stoklara sahip olacağı söyleniyor. Bu çok yeni bir bilgi olmasa da, şirket resmi olarak çıkış tarihinde stoklarda 9 milyon yerine sadece 2 milyon ünite olacağını açıkladı. Bu da cihazın ilk bir kaç ay için bulunması çok zor olacağı anlamına geliyor.

Tüm bu talihsizliklere rağmen, J.P Morgan cihazın söz verilen tarihte piyasaya sürüleceğini ve gecikme olmayacağını bildirdi. Yani henüz resmiyet kazanmamış olan Eylül ayındaki tahmini çıkış tarihi, gerçekten çok uzak olmayabilir.

Kaynak adres : Hürriyet

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA